Květen 2010

Kuchááář

26. května 2010 v 11:10 | katulka |  Blbosti
kuchaaař

tak tohle jsem si nemohla dopustit a musela jsem to sem dát....mám hlad:D:D

Kilo sem, kilo tam

25. května 2010 v 7:09 | katulka |  Náhled do mé hlavy
Ráno jsem se vzbudila a už jsem nemohla usnout...Docela to naštvě, když vezmete v úvahu, že máme po dlouhé době volno. No teda jak kdo, ptž část naší třídy a celá paralelní jedou na soutěž Za školou. Nevím jestli znáte, ale je to podobné jako bludiště a taky to dávají na jedničce. No a teď se soutěží o pprvní místo, takže doufám že vyhrajeme. A teď trochu odjinud. byla jsem na blogu jedné mladé dívčiny...ted to zni jako by mi bylo padesát... no a psala tam že má problémy se svou váhou. Docela mi to připomnělo období, kdy jsem řešila každej rohlík, kterej jsem si vzala navíc, nebo měla hroznou radost, že jsem vynchala oběd. tohle už je dávnou za mnou a docela nerada vzpomínám na období potom, když jsem snědla o trochu víc a bolelo mě celé břicho. ted se spíš láduju, ale říká se že se stresem hubne, takže ve škole to shodím|:) ne sranda. no ale zase znám lidi, kterým je jedno kolik váží a jsou hrozně fajn. mám kamarádku, asi jo, asi ji ta váha štve, ale je vážně hodná a vždycky když někdo potřebuje tak pomůže. má fajn kluka, který ji má rád takovou jaká je, a vůbec její váhu neřeší. poříd lepší, než kdyby měla pod padesát kilo, ptž je docela vyskoká, a byla nervozní, jestli si může na obědě přidat. kdybych sem napsala svou váhu, určitě by většina lidí zakroutila hlavou, na co si teda stěžuju. no jo bobánci, ale mou o,,hromující'' výšku přes počítač nevidíte vážně, holky, neblbněte, ono to za to nestojí!

Pár dalších citátků

24. května 2010 v 14:27 | katulka |  Citáty, básničky
Nemůžeš zabránit tomu, aby ti nad hlavou nelétali ptáci starosti a zármutku. Můžeš však zabránit tomu, aby si na tvé hlavě vybudovali hnízdo.

Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)

Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme. Leasing

Nic tak neoslabuje člověka, jako naděje, že v něčem jiném než ve vlastním úsilí nalezne spásu a štěstí. Tolstoj

Nikdy nezaměňujte znalost s moudrostí. Znalost vám pomáhá vydělávat na živobytí, moudrost vám pomáhá žít. (S. Caryeová)

Žádná vlastnost nezíská člověku tolik přátel jako schopnost obdivovat vlastnosti druhých ..

Srdce umírá strachy už jen při pomyšlení na lásku, která zmizí navždy, na okamžik, který nesplní očekávání, na poklad, který místo aby byl nalezen, zůstane navěky skryt v písku. Protože když k tomu dojde, srdce nakonec velice trpí. P.Coelho

Hole a kameny nám mohou zlámat kosti, ale slova nám zlomí srdce. (Robert Fulghum)

Říkali mi, že nejhorší kam se můžeš dostat je dno. Teď když padám, zjišťuji, že existuje ještě peklo.

Mé tělo může mít kdokoliv, ale od srdce máš klíč pouze ty.

Sex bez lásky je celkem nesmyslný zážitek, ale mezi všemi nesmyslnými zážitky si stojí hodně vysoko...


Citátky

24. května 2010 v 14:25 | katulka |  Citáty, básničky
Nemít žádný názor - to je nejrozšířenější světový názor.

Někdy je lepší spokojit se se snem, než si pak vše pokazit realitou.

Občas musíš utéct abys věděl, jestli ten druhý půjde za Tebou..

Vždycky se nám zdá lepší to, co nemůžeme dostat, než to, co už máme. V tom spočívá romantika a idiotství lidského života...Remarque

Problém je v tom, že Bůh dal muži penis i mozek ale málo krve na to, aby zásoboval oba najednou.

Rozhlížení po světě nic nestojí. Platí se teprve za komentáře. (Stanislaw Jerzy Lec)

Člověk nemá vždy věřit tomu, co by chtěl, aby bylo pravda. (Stefan Zweig)

Hloupost nepřátel mi nikdy tak neublížila, jako nespravedlnost mých přátel. (George Bernard Shaw)

Všichni se navzájem opouštíme. Měníme se, umíráme, přerůstáme své nejlepší přátele... Ale i když tě opravdu opustím, budeš už mít v sobě něco z mé bytosti. Budeš někdo docela jiný právě proto, žes mě poznal.

František Royček: "Jen lidé, se kterými jsme na jedné lodi, nás mohou hodit přes palubu."


Po dlouhé době zpátky

24. května 2010 v 14:19 | katulka |  Náhled do mé hlavy
Tak jsem po dlouhé době navštívila blog. Na svou omluvu musím říct, že jsem toho meli ve škole fakt hodně, takže bych blog vážně nestíhala. Ale teď máme maturity, tak máme pár dnů volno. Budu se snažit sem něco přidat. A v mém životě? Mám noťas, tak to jsem fakt šťastná. Za pár týdnů jedem do Anglie a jeden den budeme i v Paříži, celkem jsmse se s kamarádkama shodly, že se nejvíc těšíme na Francii. už se nemůžu dočkat, až půjdem k Notre dame, na Eiffelovku, kam jdem do třetího poschodí, takže jsme si s kámo vytyčili plán cesty: Napřed nám bude zle z výšky na Eiffelovce, pak z hloubky v eurotunelu a pak zase pro změnu z výšky na London eye.ale stejně na mě nějak dolehl smutek. Setkali jste se někdy s tím, že vás všichni ujištovali, že jsou vaši kamaradi, a pak se na vás totálně vykašlali? hele, tak s tím se setkal asi každej. jen mě štve, že byyste to těm lidem fakt uvěřili. ale můžu se na to vykašlat, protože jsou i horší problémy, že. Když jsme šli neska do školy, tak jsme potkávali maturanty v kvádru. Já nevím, asi jsem divná, ale oni se jen tak spolu bavili a smáli se, tak to teda nevím, ale já bych dělala všechno, jen ne tohle. říkam si, že už ted jsem jen před obyčejnou písemkou v háji, natož jak budu vypadat řed maturou. no každopáně jim budu držet palce.